Rüyada kırılan pencere görmek

Rüyada kırılan pencere görmek hatalarından erken döneceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada kırılan pencere gördüyseniz:

  • Alışılmadık kişiler veya konular ilginizi çekebilir, yaşam tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada kırılan pencere görmek çok zor günler geçireceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada kırılan pencere işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırılan cam görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, her daim bereketli işler yapacağına delalet eder.

Rüyada kırılan bir şey görmek aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırılan sürahi anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına yorulur.

Rüyada kırılan kapı rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada kırılan bardak isteklerine kulak vereceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kırılan bacak görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments