Rüyada kırılan küpe görmek

Rüyada kırılan küpe görmek yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada kırılan küpe gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle biraraya gelmeniz aradığınız sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.

Rüyada kırılan küpe görmek güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kırılan bir şey görmek yorulacağına, daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırılan cam görmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya tabir olunur.

Rüyada kırılan bardak büyük kazançlar elde edileceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırılan sürahi şansının da döneceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada kırılan kapı maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırılan dişi çekmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine inanılır.

Rüyada kırılan karpuz görmek kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.