Rüyada kiremitten çatı görmek

Rüyada kiremitten çatı görmek kavgalı durumların nihayete ereceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, esenliği bulacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kiremitten çatı gördüyseniz:

  • Maddi veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda sıkıntı yaşanabilir.

Rüyada kiremitten çatı görmek haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve çatı yaptırmak alınan borçların geri ödenemeyeceğine, canının derdine düşeceğine işarettir.

Rüyada çatı sökülmesi rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına delalettir.

Rüyada çatı yakmak işlerin düzeleceğine, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çatı çökmesi sıkıntılarına ortak olacağına, hayatın düzene gireceğine delalettir.

Rüyada çatı kayması büyük ve önemli bir kimse olacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çatı örtmek musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatı kırılması rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments