Rüyada kiraz ağaçı

Rüyada kiraz ağaçı zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, dünya mallarının çoğalacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evlilik yapacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine inanılır.

Rüyada kiraz ağaçı gördüyseniz:

  • İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek birsorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kiraz ağacına çıkıp kiraz toplamak problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına işaret eder.

Rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yemek işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kiraz ağacından kiraz yediğini görmek iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kiraz ağacına çıkıp kiraz yemek elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına delalettir.

Rüyada kiraz bahçesinde kiraz yemek şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına delalet eder.

Rüyada kiraz ağacında kiraz görmek başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada kiraz ağacından kiraz yemek aydınlık bir döneme girileceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada kiraz ağacı görmek kiraz yemek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.