Rüyada kına gecesi alışverişi yapmak

Rüyada kına gecesi alışverişi yapmak günlerini bunun için harcayacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, işlerinin toparlanacağına, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına delalettir.

Rüyada kına gecesi alışverişi yapmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yönde veya yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz.

Rüyada kına gecesi alışverişi yapmak yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının kına gecesi uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada damatsiz kina gecesi yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kına gecesi organizasyonu iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kına gecesi ihya evlerin ayrılacağına, şerefe ve izzete inanılır.

Rüyada kına gecesi yapmamak her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine alamet eder.

Rüyada baskasinin kına gecesi görmek arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada kendi kına gecesi görmek bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.