Rüyada keskin bir bıçak görmek

Rüyada keskin bir bıçak görmek işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine alamet eder.

Rüyada keskin bir bıçak gördüyseniz:

  • Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz.

Rüyada keskin bıçak almak kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına tabir olunur.

Rüyada keskin bir bıçak görmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine yorulur.

Rüyada büyük keskin bıçak görmek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına alamet eder.

Rüyada iki tarafı keskin bıçak görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada keskin bıçak satın almak sevinçten adeta havalara uçacağına, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada keskin bıçak görmek herkesi kendi gibi zannedeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada elinde keskin bıçak görmek ekmeksiz kalacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine işarettir.

Rüyada çok keskin bıçak görmek çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, sevinçli ve güzel günler görüleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments