Rüyada kendisine doğrultulmuş silah görmek

Rüyada kendisine doğrultulmuş silah görmek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, başarılarını arttıracağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendisine doğrultulmuş silah gördüyseniz:

  • Herkesi memnun etmek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada kendisine doğrultulmuş silah görmek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine inanılır.

Rüyada kendisine silah dogrultmak yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, yenileceğine, şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada kendisine silah sıkmak kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine işarettir.

Rüyada kendisine silah hediye almak kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendisine silah çekildiğini görmek güvenliğinden vazgeçeceğine, parasının ve malının eksik kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kendisine silah doğrulttuğunu görmek rahatının ve ağız tadının kaçacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kendisine silah çekilmek sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına delalet eder.

Rüyada kendisine silah sıkıldığını görmek aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments