Rüyada kendini

Rüyada kendini büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendini gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kendini özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, yokluğa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kendini köyde girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet eder.

Rüyada kendini asmış hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine işaret eder.

Rüyada kendini yakmak uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kendini ayı görmek mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına delalettir.

Rüyada kendini hocaya ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada kendini nişanlı hayalindeki işi gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine işaret eder.

Rüyada kendini lüt görmek öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments