Rüyada kendini kefende görmek

Rüyada kendini kefende görmek dileklerin kabul olacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendini kefende gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.

Rüyada kendini kefende görmek büyük sorunların çözüme kavuşacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu kefende görmek her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, işlerinin yolundan çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kefende insan görmek işindeki bereketin de çoğalacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına yorulur.

Rüyada beyaz kefende cenaze görmek kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kefende kan görmek yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, onlara değer vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü birini kefende görmek sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına işarettir.

Rüyada annesini kefende görmek daha fazla yakınlaşacağına, borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birini kefende görmek maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments