Rüyada kendini kedi ısırdığını görmek

Rüyada kendini kedi ısırdığını görmek eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, ibadete ağırlık verileceğine, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına inanılır.

Rüyada kendini kedi ısırdığını gördüyseniz:

  • Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz.

Rüyada kendini kedi ısırdığını görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini ısırdığını görmek eşiyle arasına nifak sokulacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini köpeğin ısırdığını görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedinin kendini ısırdığını görmek çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına delalettir.

Rüyada kendini kene ısırdığını görmek maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın kendini ısırdığını görmek kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada farenin kendini ısırdığını görmek uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine inanılır.

Rüyada kendini fare ısırdığını görmek dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments