Rüyada kendini jiletle temizlemek

Rüyada kendini jiletle temizlemek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, saygı göreceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, gerekirse özür dileneceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada kendini jiletle temizlemek gördüyseniz:

  • Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada kendini jiletle temizlemek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada jiletle kendini kesmek sağlığına kavuşacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini jiletle kesmek çok büyük başarılara kavuşacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada jiletle saç kesmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada jiletle kesilmek düşmanlarını bile affedeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına işarettir.

Rüyada jiletle görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada jiletle kaş kesmek ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, borçlarının da kapanacağına delalettir.

Rüyada jiletle kıl temizlemek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments