Rüyada kendini hamile görmek ama doğuramamak

Rüyada kendini hamile görmek ama doğuramamak iş öğreneceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini hamile görmek ama doğuramamak gördüyseniz:

  • Çevrenizde, hakkında derhal bazı tedbirler almanız gereken bir kimse bulunabilir.

Rüyada hamile olmayan birinin kendini hamile görmesi çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, aradığı çareleri bulacağına alamet eder.

Rüyada kendini hamile görmek hissetmek yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, verilen emeğin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada kendini hamile olmadığını görmek sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini hamile görmek ve kanama üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini bekarken hamile görmek büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kendini hamile görmek ve üzülmek tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada kendini ve arkadaşlarını hamile görmek aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada kendini ikizlere hamile görmek kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments