Rüyada kendini görmek ihya

Rüyada kendini görmek ihya her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendini görmek ihya gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla iyimser veya hayalperest olmak zarar verebilir.

Rüyada kendini iki görmek kötü günler görüleceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına işarettir.

Rüyada kendini dul görmek şansın yüzüne güleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini kel görmek kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini lez görmek sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına işaret eder.

Rüyada kendini iri görmek uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine alamet eder.

Rüyada kendini ayı görmek kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, allah’ın inayetini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kendini lüt görmek rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hep kendini görmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments