Rüyada kendini doktorda görmek

Rüyada kendini doktorda görmek yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, malını ve parasını sağlama alacağına, hayra ve esenliğe, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine işarettir.

Rüyada kendini doktorda gördüyseniz:

  • Altından kalkabileceğiniz değişiklikler için girişimde bulunmalısınız.

Rüyada kendini doktorda görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına inanılır.

Rüyada doktorda diş çektirmek aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine işarettir.

Rüyada doktorda soyunmak hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına inanılır.

Rüyada doktorda tedavi olmak karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada doktorda muayene olduğunu görmek kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada doktorda aglamak ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına işarettir.

Rüyada doktorda muayene olmak kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, hayatının düzene girmesine vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada doktorda calismak uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, zor bir döneme gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments