Rüyada kendini beğenmiş

Rüyada kendini beğenmiş her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, gelirinin de artmayacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, her daim allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada kendini beğenmiş gördüyseniz:

  • Tutkulu ilişkiler, ani çekimler, mevcut ilişkilerde sıcak paylaşımlar yaşanabilir.

Rüyada kendini bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada kendini zincirlemek kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, başarılı bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada kendini inandırmak daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini çivilemek yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına inanılır.

Rüyada kendini sıkmak üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini beğenmiş zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına yorulur.

Rüyada kendini dövdürmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada kendini kurtarmak köşeye sıkıştıracağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments