Rüyada kendini başı açık görmek

Rüyada kendini başı açık görmek hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, sabırla hayatına devam edeceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini başı açık gördüyseniz:

 • Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.

Rüyada kendini başı açık görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, hayırlı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada kendini başı açık görmek diyanet bazı başka desteklere kavuşacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada kendini başı açık görmek ne anlama gelir pişman olacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada kendini başı açık ve saçı uzun görmek elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına rivayet eder.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı açık yakalanmak çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir bayanı başı açık görmek her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada bir kızı başı açık görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

6 yorum “Rüyada kendini başı açık görmek

 1. Rüyamda kayınının evinde basım açık oturdugumu sonradan fark ettim ve hemen baş örtümü örttüm eltim konser veyle yemek yapıyordu bos kavanozu bulaşık makinesine koyacaktim bi turlu bulaşık makinesini bulamadim

 2. Rüyamda eski bir evde kuzenim gilin kafam açıktı ve biri geldi ben hemen masanın altına saklandım kuzenim dediki yabancı değil ben dedim olsun

 3. Ben rüyamda kendimi bir inşaat içerisinde başı açık aynaya bakıyordum yukarıdan eşim elinde çocuğumla bana bakıyordu hemen yanıma geldi dedi ki başörtü nerede ben unutmuşum içeride kaldı sonra iki tane erkek geldi eşim hemen bana sarıldı kapatmak için beni ama çok utandım kocama sımsıkı sarıldım

 4. Rüyamda Bi evde elbise deniyorum ben odada üzerimi değişirken sürekli odaya erkekler girip çıkıyor. Sonra bağırarak dışarı çıkmalarını kıyafetinin müsait olmadığını başımın açık olduğunu söylüyorum önemsemiyorlar kendi rüyamdaki bağırma ve ağlama sesime uyandım.

  • Esahh der ki,
   Bu rüya huzura, berekete ve hayata işarettir. Rüya yorumuna göre karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına; haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına; hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.