Rüyada kendini başı açık görmek

Rüyada kendini başı açık görmek hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, sabırla hayatına devam edeceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini başı açık gördüyseniz:

  • Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.

Rüyada kendini başı açık görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, hayırlı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada kendini başı açık görmek diyanet bazı başka desteklere kavuşacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada kendini başı açık görmek ne anlama gelir pişman olacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada kendini başı açık ve saçı uzun görmek elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına rivayet eder.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı açık yakalanmak çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir bayanı başı açık görmek her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada bir kızı başı açık görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asiye

Rüyamda kadınlarla bir evdeyiz başım açık olduğunu gördüm sora tülbentimi buluyorum başımı kapatıp evden çıkıyorum

Kübra

Rüyamda kendimi başı açık görüyorum akrabalarım görüyorlar ve böyle daha güzel göründüğümü söylüyorlar. Gerçek hayatta kapalıyım ve açılmayı düşünüyorum bu bir işaret olabilir mi

Yazel

Bir düğün için hazırlanıyoruz benim başım açık ve kıyafetimin sirtida açık saçlarımı yaptirmisim sonra farkediyorum ben kapalıyım bunu nasıl giydim nasıl kapatabilrm diye dusunuyordum

Bade

Rüyamda birkaç arkadaş oturuyoruz. Bana ilgisi olduğunu bildiğim lise arkadaşım da var. Normalde kapalı olmama rağmen o iki erkeğin yanında saçım açık. Sonra kendi kendime diyorum ki bunlar namahrem, benim saçım neden açık? Lisede gördüler ama şimdi de görmelerine gerek yok diyerek başörtümü bağlamaya çalışıyorum ama doğru düzgün bağlayamadım bir türlü. Ayrıca o kişinin de ilgisini çekmeye çalışıyorum rüyada. Sonra meyveler üzerin tarçın olan bir kavanoz getiriyor arkadaş. Anne ve baba da geliyo

Bade

Teşekkürler 🙂