Rüyada kendini affettirmeye çalışmak

Rüyada kendini affettirmeye çalışmak yanlış bir karar verileceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini affettirmeye çalışmak gördüyseniz:

  • Aşırı çalışma koşulları sağlığınızı zayıflatabilir.

Rüyada kendini affettirmeye çalışmak sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, büyük işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin kendini affettirmeye çalışması sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kendini affettirmeye çalışması borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada kendini hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına rivayet eder.

Rüyada kendini hocaya sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine alamet eder.

Rüyada kendini tartmak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına yorulur.

Rüyada kendini atmak işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada kendini kel görmek büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada kendini affettirmeye çalışmak

  1. Merhaba, ben rüyamda eski sevgilimin okula geri döndüğünü gördüm boyu baya uzundu beni yanına çağırdı ve bana bir şey vereceğini söyledi ben ona rüyada çok kızgındım tahamülsüzdüm okul koridorunda yürümeye başladık ve bana duvardaki aksesuarın içinden çıkarıp pembe bir şeker verdi sonra ben okuldan çıktım. Rüyada ki okulda okumuyorum orası eski okulumdu sizce tabirini nedir yanıtlarsanız çok sevinirim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.