Rüyada kendine mezar taşı almak

Rüyada kendine mezar taşı almak kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kendine mezar taşı almak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken çok fazla işiniz olacak, nereye koşturacağınızı şaşırabilirsiniz.

Rüyada kendine mezar taşı almak zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kendine mezar taşı yaptırmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, büyük başarılara kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar ve mezar taşı görmek sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, bir koyduğu işten yüz kazanacağına tabir olunur.

Rüyada mezar taşı öpmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada mezar taşı ihya geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada mezar taşı sökmek çok büyük zorluklar atlatacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine işaret eder.

Rüyada mezar taşı yıkamak aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşı kırılması gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments