Rüyada kendine iş kurmak

Rüyada kendine iş kurmak yeni iş fırsatları yakalayacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, yüklü bir miktar borç verileceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada kendine iş kurmak gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz açısından şanslısınız.

Rüyada kendine iş kurmak rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kendine fön çekmek kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kendine ait oda görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntı yükleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendine gülmek iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, onlara galip geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendine dua etmek işinin gücünün hal yoluna gireceğine, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına delalettir.

Rüyada kendine taş atılması mutlu olacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada kendine ev kiralamak daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kendine dua okutmak dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments