Rüyada kendi yaşını söylemek

Rüyada kendi yaşını söylemek işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, gözyaşının kuruyacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, huzurlu günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi yaşını söylemek gördüyseniz:

  • Artık işe yaramayan rutin iş veya konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada kendi yaşını söylemek makam sahibi olacağına, yükseleceğine, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına delalettir.

Rüyada kendi yaşını görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine tabir olunur.

Rüyada yaşını sormak iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşını görmek çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, ileriye gideceğine tabir olunur.

Rüyada yaşını küçültmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yasını tutmak sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yasini şerif almak kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşını büyük görmek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments