Rüyada kendi yanağını şiş görmek

Rüyada kendi yanağını şiş görmek diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, de rahatının yerine geleceğine, gelişmelerin olacağına, rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi yanağını şiş gördüyseniz:

  • Hayatınızı daha iyi düzenleme imkanları yakalayabilirsiniz.

Rüyada kendi yanağını şiş görmek borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi yanağını görmek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi yanağını ısırmak işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanağını ısırmak çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin yanağını ısırmak girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada birinin yanağını sıkmak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin yanağını öpmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanağını şişmiş görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments