Rüyada kendi vajinasıyla oynamak

Rüyada kendi vajinasıyla oynamak daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, güzel bir yola çıkılacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi vajinasıyla oynamak gördüyseniz:

  • İşle ilgili görüşmeler veya iş başvuruları ilginç teklif ya da davetlere neden olabilir.

Rüyada kendi vajinasıyla oynamak yanlış kişilere denk geleceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kendi bokunu görmek işlerin büyük kazanç getireceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi mezarını kendi kazmak yakında güzel haberler alarak sevineceğine, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi kendi düğününü görmek onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine delalettir.

Rüyada kendi ile konuşmak çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi kan içmek elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kaş kesmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada kendi rahmini hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments