Rüyada kendi tansiyonunu ölçmek

Rüyada kendi tansiyonunu ölçmek mevcut konforunun da devam edeceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, küslükleri gidereceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada kendi tansiyonunu ölçmek gördüyseniz:

  • Kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kendi tansiyonunu ölçmek hayatının çok daha kolay hale geleceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işarettir.

Rüyada tansiyonunu ölçmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tansiyonunu ölçtürmek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin tansiyonunu ölçmek uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin tansiyonunu ölçmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada kendi mezarını kendi kazmak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine delalettir.

Rüyada kendi kendi bokunu görmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına delalet eder.

Rüyada kendi kendi düğününü görmek aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, zor bir dönem geçirileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments