Rüyada kendi saçını keserken görmek

Rüyada kendi saçını keserken görmek zararların yakında telafi edileceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi saçını keserken gördüyseniz:

  • Duygusal yönden artık çekingen olmayın.

Rüyada kendi saçını keserken görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin saçını keserken görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada oğlunu saçını keserken görmek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçını keserken görmek her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının saçını keserken görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına delalettir.

Rüyada başkasını saçını keserken görmek ödeme güçlü çekeceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi saçını yıkamak kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işarettir.

Rüyada kendi saçını tutmak başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments