Rüyada kendi saatini görmek

Rüyada kendi saatini görmek mallarının da hayırlı olacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, hayat düzeninin alt üst olacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saatini gördüyseniz:

  • Maddi anlaşmalar stresi azaltarak finansal geleceğinizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada kendi saatini görmek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine işaret eder.

Rüyada kendi ölüm saatini görmek atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, doğruluğu bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi kol saatini başkasına vermek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kol saatini görmek işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına tabir olunur.

Rüyada kol saatini vermek deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Rüyada kol saatini düşürmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada saatini kaybetmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kol saatini bulmak hayatı baştan aşağı değiştireceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments