Rüyada kendi resmini bulanık görmek

Rüyada kendi resmini bulanık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine inanılır.

Rüyada kendi resmini bulanık gördüyseniz:

  • Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü görmekte zorlanabilir veya yanlış bir yöne ilerleyebilirsiniz.

Rüyada kendi resmini bulanık görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine rivayet eder.

Rüyada kendi resmini yapmak kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada kendi resmini çizdirmek sahip olacağı malın faazlalığına, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çerçevede kendi resmini görmek hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine delalettir.

Rüyada kendi resmini görmek diyanet atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada paranın üstünde kendi resmini görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin telefonunda kendi resmini görmek çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine yorulur.

Rüyada kendi resmini çekmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments