Rüyada kendi oğlunu konuşurken görmek

Rüyada kendi oğlunu konuşurken görmek bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada kendi oğlunu konuşurken gördüyseniz:

  • Başkalarının doğrultusunda ilerleyerek ya da planlarına uyarak kendi istediğiniz şeyleri yapmanız veya hedeflerinize ulaşmanız zor olabilir.

Rüyada kendi oğlunu konuşurken görmek ruhuna hayrat yapılacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine inanılır.

Rüyada kendi bebeğini konuşurken görmek yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunu konuşurken görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, üstünlük elde edeceğine işarettir.

Rüyada kendi oğlunu emzirmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi oğlunu öldürmek yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada kendi oğlunu tokatlamak malının üstüne mal ekleyeceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına alamet eder.

Rüyada kendi oğlunu sarhoş görmek çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada kendi oğlunu kelepçeli görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments