Rüyada kendi muskasını görmek

Rüyada kendi muskasını görmek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, hem yaşama olan inancına kavuşacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada kendi muskasını gördüyseniz:

  • Yardımcı kişilerin huzuru bulmanıza katkısı olabilir.

Rüyada kendi muskasını görmek istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi mezarını kendi kazmak yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi kendi bokunu görmek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına işarettir.

Rüyada kendi kendi düğününü görmek aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi kaş kesmek bir sınavdan geçileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi eve gitmek çok daha büyük işlere gireceğine, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına işaret eder.

Rüyada kendi ile konuşmak zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi rahmini aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.