Rüyada kendi mahrem yerini görmek

Rüyada kendi mahrem yerini görmek iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada kendi mahrem yerini gördüyseniz:

  • Gerçekler tartışmaların önüne geçebilir.

Rüyada kendi mahrem yerini görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına rivayet eder.

Rüyada kadının kendi mahrem yerini görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine işarettir.

Rüyada mahrem yerini görmek sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, konfor içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının mahrem yerini görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mahrem yerini traş etmek rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin mahrem yerini görmek sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadının mahrem yerini öpmek her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada birinin mahrem yerini görmek dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments