Rüyada kendi koltuk altında kıl görmek

Rüyada kendi koltuk altında kıl görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi koltuk altında kıl gördüyseniz:

  • Yıldızların olumlu etkisi duygusal hayatınıza da yansıyacak.

Rüyada kendi koltuk altında kıl görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, batıl amele yorulur.

Rüyada koltuk altında ben görmek kazancının günden güne düşeceğine, varını yoğunu kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada koltuk altında ur görmek sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada koltuk altında şişlik görmek uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına işaret etmektedir.

Rüyada koltuk altında fare görmek korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, parasının ve canın güvende olacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının koltuk altında kıl görmek hasta ve zor geçireceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altında siyah kıl görmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altında kurt görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments