Rüyada kendi kendinin saçını kesmek

Rüyada kendi kendinin saçını kesmek şükredeceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kendinin saçını kesmek gördüyseniz:

  • İletişimle ilgili konularda şanslısınız.

Rüyada kendi kendinin saçını kesmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına alamet eder.

Rüyada kendinin saçını kestirmesi hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına rivayet eder.

Rüyada kendi kendinin ağladığını görmek onlara değer vereceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada kendinin saçını açık görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi kendinin dişini çekmek bunun şans olacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendinin saçını boyalı görmek heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına işarettir.

Rüyada kendi saçını tutmak hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine yorulur.

Rüyada kendi saçını boyatmak aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için allah’a yalvaracağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments