Rüyada kendi kafasına silah dayandığını görmek

Rüyada kendi kafasına silah dayandığını görmek girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, bolluk içinde yaşamaya alamet eder.

Rüyada kendi kafasına silah dayandığını gördüyseniz:

  • Yükü birlikte çalıştığınız kimselere yıkmaktasınız.

Rüyada kendi kafasına silah dayandığını görmek bir takım sorunlar çıkacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisinin kafasına silah dayandığını görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kafasına silah dayandığını görmek kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafasına silah dayandığını görmek alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin kafasına silah dayandığını görmek hayatının çok daha kolay hale geleceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kafasına silah dayandığını görmek bazı başka desteklere kavuşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına delalettir.

Rüyada kendi başına silah dayandığını görmek kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kendi kafasına silah sıkmak sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, çok kötü günler yaşayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments