Rüyada kendi etini kestiğini görmek

Rüyada kendi etini kestiğini görmek inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, içine kapanacağına, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi etini kestiğini gördüyseniz:

  • Sağlığınız veya maddi durumunuzla ilgili bir tartışma büyüyebilir.

Rüyada kendi etini kestiğini görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada kendi etini ısırmak tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi etini yemek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada kendi vücudunun etini görmek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kendi etini koparmak uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi etini çiğnemek büyük özgüven kazanacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye delalettir.

Rüyada kendi etini kesip yemek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada insanın kendi etini kesmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments