Rüyada kendi dişini eliyle çekmek

Rüyada kendi dişini eliyle çekmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına inanılır.

Rüyada kendi dişini eliyle çekmek gördüyseniz:

  • Alışılmadık fikirlerinizle size yardımı dokunabilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Rüyada kendi dişini eliyle çekmek elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına işaret eder.

Rüyada dişini kendi eliyle çekmek daha fazla yakınlaşacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi eliyle dişini çekmek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada eliyle kendi dişini çekmek kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada kendi eliyle dişini çıkarmak kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada dişini kendi eliyle çıkarmak kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine yorulur.

Rüyada çürük dişini kendi eliyle çıkarmak yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sallanan dişini kendi eliyle çıkarmak kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, şöhret ve itibar kazanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mücella

Merhaba. Rüyamda çürük bir dişim var. Diğer dişlerim de sallanıyor. Ben de kendim sallanan dişleri (çürük olan dahil) çekiyorum acı çekmeden. Hem alt hem de üst çenemden dişlerimi çekiyorum.Toplamda 7-8 kadar diş çekip peçete üzerine koyuyorum. Rüyamda gerçekte olduğumuz gibi Ramazan ayındayız ve Ramazan bitince diş hekimine gideceğimi düşünüyorum. Bir yandan da daha çok var bitmesine diye düşünüyorum ve biraz huzursuz oluyorum görüntüden dolayı. Ama dişlerimi çekince rahatlıyorum bir yandan.

Adem

Rüyada kirik olan dişimi elimle cikardim ve cikardiğim diş üc tane idi bir birine yapisikti soldaki ve ortadaki gümüşdü ve sağdaki de beyazdi. Rüyayi yorumlarsiniz insallah.