Rüyada kendi damadını görmek

Rüyada kendi damadını görmek işindeki verimin artacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada kendi damadını gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişiler ilerlemek istediğiniz konularda size yardım edebilirler.

Rüyada kendi damadını görmek uzun süre bu durumun devam edeceğine, başarının garantileneceğine işaret etmektedir.

Rüyada damadını öpmek çeşitli avantajlar elde edileceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına rivayet eder.

Rüyada damadını dövmek zinaya ve yasak olana uzak duracağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada kızını ve damadını görmek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine alamet eder.

Rüyada halamın damadını görmek ardından birçok konuda yardımcı olacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada damadını ve kızını görmek yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada müstakbel damadını görmek şansının kendinden yana olacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına işarettir.

Rüyada damadını gülerken görmek kendini bunu başaracağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments