Rüyada kendi çocuğunun küçüklüğünü görmek

Rüyada kendi çocuğunun küçüklüğünü görmek görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunun küçüklüğünü gördüyseniz:

  • Pazarlıklar esnasında elinizi güçlü tutmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada kendi çocuğunun küçüklüğünü görmek umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada kendi erkek çocuğunun küçüklüğünü görmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına yorulur.

Rüyada büyük çocuğunun küçüklüğünü görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada kendi küçüklüğünü konuşmak kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada bir annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi eskisinden de iyi olacağına, borçlanacağına, işini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada kendi küçüklüğünü görmek islami kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun küçüklüğünü görmek bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine delalettir.

Rüyada kendi küçüklüğünü sevmek kazancının ve rızkının düşeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.