Rüyada kendi çocuğunu dövmek ne demek

Rüyada kendi çocuğunu dövmek ne demek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, dinini yaşayacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, afiyete ereceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına inanılır.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek ne demek gördüyseniz:

  • Hangi konularda ekstra beklentiler içerisindeyseniz kavuşmak üzeresiniz.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek ne demek sevindirici haberler alınacağına, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına işaret eder.

Rüyada kendi erkek çocuğunu dövmek iyi insanlarla arkadaş olunacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine inanılır.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu dövmek onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, kötü karakterli bir kadına tabir olunur.

Rüyada çocuğunu terlikle dövmek mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına rivayet eder.

Rüyada komşunun çocuğunu dövmek kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, kazancının azalacağına yorulur.

Rüyada küçük erkek çocuğunu dövmek yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına işaret eder.

Rüyada bir erkek çocuğunu dövmek alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments