Rüyada kendi cinsel organını görmek abdesti bozar mı

Rüyada kendi cinsel organını görmek abdesti bozar mı gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, ağlayacağına, strese gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını görmek abdesti bozar mı gördüyseniz:

  • Sizi rahatsız eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kendi cinsel organını görmek abdesti bozar mı kötü bir duruma düşürüleceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını görmek gusul abdesti bozar mı kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada eşinin cinsel organını görmek abdesti bozar mı sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına yorulur.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek abdesti bozar mı kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına delalet eder.

Rüyada kadın cinsel organı görmek abdesti bozar mı yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına delalet eder.

Rüyada cinsel organ görmek abdesti bozar mı dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, bir anda yükseleceğine inanılır.

Rüyada cinsel ilişki görmek abdesti bozar mı huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine işarettir.

Rüyada cinsel ilişki abdesti bozar mı maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments