Rüyada kendi cinsel organını büyük görmek

Rüyada kendi cinsel organını büyük görmek yetim sevindireceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, başarılarının devam edeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını büyük gördüyseniz:

  • Hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın insanlara güvenmek doğru değildir.

Rüyada kendi cinsel organını büyük görmek performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına delalettir.

Rüyada kendi cinsel organını yemek imkânlarının azalacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi cinsel organını tutmak hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını görmek kadın almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkek kendi cinsel organını görmek büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına yorulur.

Rüyada kendi erkek cinsel organını görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kızımın cinsel organını görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada kişinin kendi cinsel organını görmesi ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments