Rüyada kendi burnunu yamuk görmek

Rüyada kendi burnunu yamuk görmek sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, çok güzel adımlar atılacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi burnunu yamuk gördüyseniz:

  • Hiçbirşey nedensiz olmuyor.

Rüyada kendi burnunu yamuk görmek başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının burnunu yamuk görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada burnunu yamuk görmek hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin burnunu yamuk görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi burnunu kesmek hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına delalet eder.

Rüyada kendi burnunu delmek rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi burnunu kırmak insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi burnunu görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments