Rüyada kendi bebeğimin yürüdüğünü görmek

Rüyada kendi bebeğimin yürüdüğünü görmek yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, kendisini eve kapatacağına inanılır.

Rüyada kendi bebeğimin yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Bir sonraki hamlenizi düşünmeden önce, her şeyin yerli yerine oturtulması gerekiyor olabilir.

Rüyada kendi bebeğimin yürüdüğünü görmek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğimin yürüdüğünü görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine işarettir.

Rüyada kendi bebeğin yürüdüğünü görmek sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kendi oğlunun yürüdüğünü görmek yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kızının yürüdüğünü görmek diyanet hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, şansının artacağına işaret eder.

Rüyada kendi bebeğimin olduğunu görmek bütçesinin genişleyeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi bebeğinin yürüdüğünü görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi oğlumun yürüdüğünü görmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments