Rüyada kendi babanı görmek

Rüyada kendi babanı görmek çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kendi babanı gördüyseniz:

  • Akla sığmayan veya sağlıklı görünmeyen koşullar, kurallar, zamanlamalar veya düzenlemeler konusunda size bazı sözler verdirmeye ya da imzalar attırmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kendi babanı görmek sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, yüküne ortak olacağına işaret eder.

Rüyada kendi babanı hasta görmek rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanı ölü görmek çok ünlü bir kişi olacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanı genç görmek endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada babanı kefenli görmek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinle babanı görmek allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada babanı uyurken görmek çok büyük adımlar atacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle babanı görmek kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments