Rüyada kelebeğin üstüne konduğunu görmek

Rüyada kelebeğin üstüne konduğunu görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, epey bir zarara uğrayacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, işlerinin düzene gireceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, şeref ve rütbeye işarettir.

Rüyada kelebeğin üstüne konduğunu gördüyseniz:

  • Evliyseniz evinizde bir mutluluk yaşamanız, eşinizin sizi mutlu edecek birşey yapması ya da evinizde normal üstü bir maddi bolluk olması mümkündür.

Rüyada kelebeğin üstüne konduğunu görmek büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, yükünün hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada kelebeğin üzerine konduğunu görmek yeni bir işe gireceğine, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına yorulur.

Rüyada kelebeğin başına konduğunu görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada kelebeğin eline konduğunu görmek zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kelebeğin üstüne konması yarasını saracağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada çekirgenin üstüne konduğunu görmek ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kelebeğin üstüne konması başarısızlığa düşüleceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne konduğunu görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.