Rüyada kefenle yatan birini görmek

Rüyada kefenle yatan birini görmek cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına alamet eder.

Rüyada kefenle yatan birini gördüyseniz:

  • Yeni keşifler yapabilir veya yeni deneyimler edinebilirsiniz.

Rüyada kefenle yatan birini görmek sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına tabir olunur.

Rüyada aileden birini kefenle görmek daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın birini kefenle görmek kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini kefenle gömmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine yorulur.

Rüyada birini beyaz kefenle görmek yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini kefenle görmek çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birini kefenle görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatan birini görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments