Rüyada kediyi tasmayla gezdirmek

Rüyada kediyi tasmayla gezdirmek çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, mülk sahibi olacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, stresten uzaklaşılacağına alamet eder.

Rüyada kediyi tasmayla gezdirmek gördüyseniz:

  • Genel olarak sevimli bir yapıdasınız.

Rüyada kediyi tasmayla gezdirmek çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına işarettir.

Rüyada tasmayla kedi gezdirmek huzur ve şifa bulacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada tasmayla köpek gezdirmek işinin de hep yürüyeceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına yorulur.

Rüyada kediyi hissetmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi pişirmek keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada kediyi yenmek kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada kediyi ittirmek yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kediyi bıçaklamak başarının ve mutluluğun geleceğine, kaderinin yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.