Rüyada kediyi korumak

Rüyada kediyi korumak rakiplerin alt edileceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, daha bir sevileceğine, bazen umutlarını yitireceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kediyi korumak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin neler yaptığını veya söylediğini dikkatle takip edebilirsiniz.

Rüyada kediyi yenmek bazı maddi problemler yaşayacağınıza, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi bıçaklamak manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına alamet eder.

Rüyada kediyi sevmemek hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine işarettir.

Rüyada kediyi çok sevmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına tabir olunur.

Rüyada kediyi pişirmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada kediyi korumak istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada bir kediyi sevmek allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kediyi ittirmek elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments