Rüyada kediye yoğurt vermek

Rüyada kediye yoğurt vermek tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kediye yoğurt vermek gördüyseniz:

  • Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir.

Rüyada kediye yoğurt vermek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, bahtının açık olacağına işaret eder.

Rüyada kediye su dökmek işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına inanılır.

Rüyada kediye bal yedirmek düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına delalettir.

Rüyada kediye sarılmak yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine işarettir.

Rüyada bir kediye süt vermek istenmediğiniz bir yere gitmeye, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kediye süt almak hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kediye kızmak ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, işlerinden de geri kalacağına tabir olunur.

Rüyada kediye muz yedirmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments