Rüyada kedinin insanı öpmesi

Rüyada kedinin insanı öpmesi iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine delalettir.

Rüyada kedinin insanı öpmesi gördüyseniz:

  • Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor.

Rüyada kedinin insanı yemesi nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin insanı öpmesi sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada kedinin insanı sevmesi insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada kedinin insani emmesi büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin insanı ısırması maddi gücünün de daimi olacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kedinin insanı takip etmesi rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin insanı kovalaması iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kedinin insanı yalaması yüzünün her daim güleceğine, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments