Rüyada kedinin fareyi yakalayıp yemesi

Rüyada kedinin fareyi yakalayıp yemesi yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin fareyi yakalayıp yemesi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kişiye zaman ayırmanız ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Rüyada kedinin fareyi yakalayıp yemesi zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına işaret eder.

Rüyada fareyi yakalayıp atmak sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine alamet eder.

Rüyada fareyi yakalayıp dışarı atmak aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin fareyi parçalaması dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına yorulur.

Rüyada kedinin fareyi boğması sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedinin fareyi yutması kazancının günbegün artacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin fareyi kovaladığını görmek huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin fareyi yemesi görmek maddi olarak kolaylık içinde olacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.