Rüyada kedinin başını okşamak

Rüyada kedinin başını okşamak ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin başını okşamak gördüyseniz:

  • Bazı istek veya ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir.

Rüyada kedinin başını okşamak ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin başını ezmek fedakârlıklar yapacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kedinin başını yıkamak bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına rivayet eder.

Rüyada kedinin başını kesmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, hayırlı kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada kedinin başını koparmak kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kedinin başını okşamak kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başını okşamak eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, arzularına kavuşacağına yorulur.

Rüyada başını kapamak büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments